Nieuws

Talentvolle VV Heerde even zonder punten

woensdag 11 oktober 2017

De afgelopen twee wedstrijden van VV Heerde C2 gingen jammer genoeg verloren. Thuis tegen Nunspeet ging de wedstrijd gelijk op met over en weer kansen, zeker het eerste kwartier. In de loop van de eerste helft kreeg Nunspeet een veldoverwicht maar gingen Iris en haar teamgenoten met 0 - 0 de kleedkamer in. Tijdens de rust werd het team op enkele posities gewijzigd, Jorn in de spits, Fares rechtsbuiten en Ahmed links anaf het middenveld. Het bleef lang gelijk maar Nunspeet ging meer en meer aandringen. Het middenveld met Mark, Milan, Robel en Tom moesten alle zielen bijzetten. De verdediging kreeg het druk, Iris, Wouter, Jens, GertJan en Bernd bleven gaan. Toch was het Nunspeet dat scoorde. VV Heerde bleef het proberen, kregen weinig kansen, jammer genoeg geen gelijkmaker en werd het uiteindelijk 0 -2. 

 
Zaterdag was VV Heerde echt in vorm. De eerste helft een compleet veldoverwicht, WVF kwam niet over de middenlijn. Het verdiende doelpunt bleef echterr heel lang uit, de harde wind, het harde kunstgras maakte de controle over de bal moeilijk. Het team speelde gedurende de wedstrijd steeds onrustiger en geforceerd, gelukkig maakte onze Mark voor rust de 0 -1. Met vertrouwen werd begonnen aan de tweede helft. We kregen opnieuw kansen maar het scoren lukte niet, onrust in het spel, teveel zelf op avontuur richting het doel. Een vrije trap zorgde voor de 1 - 1, waarop een tweede vrije trap voor de 2 -1 achterstand zorgde. De wedstrijd ging jammerlijk verloren. Zaterdag 11.15 thuis tegen ZAC, dat gaat goedkomen.

Onze club in beeld

v.v. Heerde in cijfers

1912
Sinds
465
Leden
7
Seniorenteams
15
Jeugdteams
606
Likes
1295
Volgers