• Heerde Veteranen 1

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 okt.Heerde 35+1 - WWNA 35+14 - 2
  • Poulestanden Heerde 35+1 (0592 Mannen 35+ Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1sv Reaal Dronten 35+13210143117
    2Hoonhorst 35+1321011477
    3Heerde 35+121105324
    4Epe 35+111004133
    5FC Ulu Spor 35+121019633
    6KCVO 35+1210168-23
    7V en L 35+1201139-61
    8Wissel 35+1201117-61
    9WWNA 35+13012610-41
    10Terwolde 35+12002210-80

    Poulestanden Heerde 35+1 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1sv Reaal Dronten 23300177109
    2Heerde 35+13201911-26
    3Wijhe '92 53102161063
    4SV Zwolle 53003418-140
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Heerde 35+1

    0592 Mannen 35+ Zondag

    2,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd