• Heerde Veteranen 1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatie
    4 okt. 09:30Wissel 35+1 - Heerde 35+1Sportcomplex Ericaweg
    11 okt. 10:00Heerde 35+1 - WWNA 35+1Sportpark Molenbeek
    25 okt. 09:30Terwolde 35+1 - Heerde 35+1Sportpark Woldermarck
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 sep.Epe 35+1 - Heerde 35+1
  • Poulestanden Heerde 35+1 (0592 Mannen 35+ Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1sv Reaal Dronten 35+12200121116
    2Hoonhorst 35+122009276
    3KCVO 35+111003123
    4Epe 35+100000000
    5Heerde 35+100000000
    6FC Ulu Spor 35+1100123-10
    7WWNA 35+1100113-20
    8Terwolde 35+1100116-50
    9V en L 35+1100106-60
    10Wissel 35+1100106-60

    Poulestanden Heerde 35+1 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1sv Reaal Dronten 23300177109
    2Heerde 35+13201911-26
    3Wijhe '92 53102161063
    4SV Zwolle 53003418-140
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Wissel 35+1

    VS

    Heerde 35+1

    04 oktober 202009:30 uur
    Sportcomplex Ericaweg Veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Heerde 35+1

    0592 Mannen 35+ Zondag

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd