HEERDE EENVOUDIG NAAR VOLGENDE RONDE IN BEKERPOULE
Vv Heerde heeft ook de derde wedstrijd gewonnen in de bekerstrijd. Na overwinningen tegen CSV'28 (5-2) en WZC (0-2) werd ook gewonnen van VEVO (3-0).
VEVO was naar Heerde afgereisd om de score te beperken. Heerde begon sterk aan de wedstrijd, creëerde een aantal kansen, maar ongecontroleerd afwerken en goed keeperswerk voorkwamen een terechte voorsprong voor de thuisclub. VEVO kreeg vlak voor rust zijn enige kans van de wedstrijd, maar doelman Vincent Mosterd was op zijn hoede.
De de teleurstellende 0-0 ruststand nam Heerde direct na rust weer het initiatief. Ook nu ontbrak het aan scherpte in de afronding. In de 65e min. kwam Heerde toch op een verdiende voorsprong door een benutte strafschop van Elkjar Dijkgraaf (1-0). VEVO leek tevreden te zijn met deze tussenstand en posteerde zich met 11 man op eigen helft. Heerde kwam tot kansen, maar wist het klasseverschil lange tijd niet op het scorebord te brengen. Pas in de 80e min. scoorde Raoul Wijenberg de 2-0. Het slotakkoord van de wedstrijd was aan Max de Rooy, die na uitstekend voorbereidend werk van Raoul Wijenberg in de 85e minuut de verdiende 3-0 op het scorebord bracht.