HEERDE KANSLOOS TEGEN AVEREEST (0-4)
Foto: Bert Rozendal
Heerde heeft ook de laatste bekerwedstrijd verloren. Na nederlagen tegen FC Ommen en Dieze West was ook 4e klasser VV Avereest te sterk. Na een 0-3 ruststand was de eindstand 0-4.
De beginfase van de wedstrijd was gelijkopgaand, maar de gasten bleken al vanaf de start van de wedstrijd een aantal vaardige spelers te hebben.
In de 18e min is het dan ook de snelle Bauw die doorbreekt en de bal panklaar op het hoofd van Schipper legt (0-1).
Heerde probeert het initiatief te nemen, maar stuit telkens op de sterke defensie van de gasten.
In de 36e min. wordt het onnodig 0-2, nadat slordig opbouwen keihard wordt afgestraft door opnieuw Schipper.
Dennis Bronsink lijkt in de 40e minuut de aansluitingstreffer te maken, maar strandt op de defensie van de gasten. In de tegenaanval profiteert Avereest van balverlies op het middenveld en weet vanaf eigen helft fantastisch te scoren door uitblinker Brouwer (0-3). Dat is tevens de ruststand.
Na rust begint Heerde aanvallender en probeert Avereest onder druk te krijgen.
De offensieve dadendrang lijkt beloond te worden. Heerde krijgt na een overtreding op Luuk van Marle een strafschop, maar Lucas de Jong schiet de verkregen strafschop over.
Avereest is slagvaardiger via opnieuw Brouwer, na slordig uitverdedigen van Heerde kant (0-4). De wedstrijd, kortstondig gestaakt door onweer, kabbelt voort en in de eindstand komt geen verandering.
Volgende week de start van de competitie tegen 't Harde. Vanaf dan worden de prijzen verdeeld. Behalve de geblesseerden Nick Schurink, Nick Wijenberg en Maarten Smit is de groep dan compleet. Hoofdtrainer Remon van Schoonhoven heeft goed inzicht in zijn materiaal gekregen en zal ongetwijfeld een op en top gemotiveerd Heerde het veld insturen!