Nieuwe hoofdtrainer v.v. Heerde
Remon van Schoonhoven dit seizoen nog werkzaam bij v.v. Oene wordt volgend jaar de nieuwe hoofdtrainer van de “geel zwarten” in Heerde. Van Schoonhoven had recent aangegeven niet te verlengen bij zijn huidige voetbalclub en op zoek te gaan naar een nieuwe uitdaging.
“Wij zijn verheugd te kunnen meedelen dat we weer een trainer hebben kunnen aanstellen die past binnen de visie van de club. We waren op zoek naar een persoon die als opvolging van een aantal goede voorgangers als hoofdtrainer binnen onze huidige selectie weer iets aan verandering teweeg kan brengen. Na goede inhoudelijke gesprekken met de technische commissie en de spelersraad is de keuze gevallen op deze gedreven en ambitieuze voetbaloefenmeester uit Epe aldus de technische commissie van de v.v. Heerde.
Remon van Schoonhoven: “Nadat ik mijn interesse had geuit richting de v.v. Heerde heeft dit uiteindelijk geresulteerd in een uitnodiging voor een gesprek. De sportieve ambitie die de club uitstraalt spreekt mij enorm aan. Ik ben dan ook blij met de aanstelling als hoofdtrainer van deze mooie vereniging en ik kijk er naar uit om met de spelersgroep aan de slag te gaan om zo gezamenlijk mooie resultaten te behalen”.
Met sportieve groet,
Technische commissie VV Heerde