Nieuws

D2 is er klaar voor

zaterdag 05 september 2015

Het elftal van trainer Henk Hulleman begint te draaien. Vanochtend werd Robur uit Apeldoorn opzij gezet met een ruime overwinning. Het basiselftal stond onveranderd, twee nieuwe talenten in de wissel Martijn en Joep. De start was verrassend; een snelle aanval over rechts werd knap afgerond door Gertjan. Het spel was snel, het middenveld werd vaak overgeslagen, de teams waren beiden gevaarlijk, voldoende kansen over en weer. Robur kwam snel op gelijke hoogte, echter voor rust toch de voorsprong voor Heerde.

Na rust een snelle goal van Heerde, 3-1. De tegenstander was verslagen, Heerde liep verder uit. Goal 5 was voor Martijn, wat een debuut. Scoren in je eerste wedstrijd. Dat is uniek.

Laat de competitie maar beginnen, het D2 elftal van Heerde is er klaar voor

Onze club in beeld

v.v. Heerde in cijfers

1912
Sinds
465
Leden
7
Seniorenteams
15
Jeugdteams
606
Likes
1295
Volgers