Nieuws

VV Heerde D2 lastige ploeg, gelijkspel tegen Dos Kampen

donderdag 24 maart 2016

Afgelopen zaterdag is er thuis gelijk gespeeld tegen de sterke tegenstander Dos Kampen, rust- en eindstand 0 - 0. VV Heerde stond goed opgesteld, Dos Kampen de beter voetballende ploeg. Daarintegen was Heerde de betere op het gebied van kracht en doorzettingsvermogen. Vanaf de aftrap was Heerde op de helft van de tegenstander te vinden. Scoringskansen waren echter schaars en Dos Kampen kwam enkele malen gevaarlijk uit de verdediging. Enkele doelpogingen van onze spelers gingen rakelings langs of over het doel. Dos Kampen miste voor open doel (met drie spelers tegelijk). Dos Kampen in 1 doelpoging 2 keer op de lat.

Brian heeft het als rechtsback zeer goed gedaan, de tegenstander had weinig in te brengen en aanvallend stond hij ook zijn mannetje. Een goede vervanger voor de afwezige aanvoerder Iris. Noah wederom stabiel in het doel, Noah traint heel hard om nog beter te worden. Marlon (met griep) ijzersterk, Jannes en onze atleet Florian betrouwbaar en degelijk. Op het middenveld bijna alle duels gewonnen maar erg onrustig voetbal, dat kan alleen maar beter worden met Fares, Timo, Mark en Achmed. Mark begint Wouter met lekkere passes te vinden. Voorin is het even moeilijk voetballen tegen veel en sterke verdedigers, na rust werden wij echter steeds gevaarlijker met Gertjan, Wouter en Mathijs (Wouter kwam links enkele malen heel goed door). Met Joep, Tom als invallers gaat het steeds beter. Zaterdag wacht Wilsum D1,

Onze club in beeld

v.v. Heerde in cijfers

1912
Sinds
465
Leden
7
Seniorenteams
15
Jeugdteams
606
Likes
1295
Volgers