Nieuws

Team VV Heerde B1 professionaliseert

zaterdag 08 oktober 2016

VV Heerde timmert de laatste jaren enorm aan de weg. Dat is o.a. te zien aan de jeugdafdeling die enorm gegroeid is. Om onze oudste jeugdelftallen fit te houden, hebben we in Sportscenter Bijsterbosch de perfecte partner gevonden. Door middel van een gesponsord lidmaatschap kan het team van B1 het gehele seizoen 2016-2017 werken aan kracht en conditie in het Sportscenter. De spelers kunnen in overleg met de instructeurs kracht schema’s vragen die specifiek aansluiten op herstel, sprongkracht of snelheid. Fysiotherapeut Jasper Dijkslag van Dynamiek heeft wekelijks een inloopspreekuur speciaal voor voetballers. Voetbal is een fysieke sport en met dit stukje professionalisering laat het team en de begeleiders zien dat ze vooruit willen. VV Heerde wil Sportscenter Bijsterbosch bedanken voor de geboden geste!

Bron nieuwsbladschaapskooi

Onze club in beeld

v.v. Heerde in cijfers

1912
Sinds
465
Leden
7
Seniorenteams
15
Jeugdteams
606
Likes
1295
Volgers