Nieuws

Heerde JO15-2Gd overklast VVOG

dinsdag 31 januari 2017
Iris en de jongens van VV Heerde zijn het jaar goed begonnen, Na een lange tussenpauze van winterstop, feestdagen en afgelastingen was het eindelijk zover, een oefenwedstrijd tegen VVOG. Het zonnetje scheen op sportpark Molenbeek, het veld was uitstekend bespeelbaar, veel ouders en fans langs de zijlijn. Noah van Diepen als betrouwbare keeper, degelijke goed voetballende backs Fares en Iris (aanvoerdster), een robuust centrum met Ruben en Jannes. Middenveld met echte voetballers als Dennis, Jens, Tom, Florian en Joris en gangmaker Gerdi. Voorin de onnavolgbare Achmed en Wouter. Bij rust was de tussenstand 3 - 0 voor VV Heerde en was het tijd voor enkele omzettingen binnen het team (Johan van Diepen en Henk Hulleman probeerden meer rust in het team te verkrijgen en nog meer dreiging in de voorhoede). De omzetting leverden nog meer doelpunten en spektakel op. Florian als goede rustige atleet werd laatste man, spelverdeler Ruben op het middenveld met zijn overzicht en techniek en Gerdi als frontman (hardwerkende dominante spits). Het werkte eindstand 13 - 0 voor VV Heerde. Met geweldige aktes en mooie doelpunten (Achmed zeker). Daarna met veel plezier en een glimlach naar de kleedkamer. De volgende keer zijn Mark, Joep en Marlon hopelijk weer van de partij. 

Onze club in beeld

v.v. Heerde in cijfers

1912
Sinds
465
Leden
7
Seniorenteams
15
Jeugdteams
606
Likes
1295
Volgers