Nieuws

3 maanden V.V. Heerde JO13-1

maandag 27 november 2017

De JO-13 is ook dit seizoen weer zeer goed bezig.  Na aan het eind van het vorige seizoen afscheid te hebben genomen van diverse spelers maar ook van trainer Arjan Kers, die allemaal richting JO-15 gingen, is er weer een hele nieuwe samenstelling.

De spelersgroep bestaat dit seizoen uit de 2e jaars JO-13

Bart Hulleman, Berend Veerman, Ivan vd Beek, Nick Fibbe, Patrick van Velsen en Milan Kers

vanuit de JO-11 kwamen over:

Daniel Danker, Reinder Fuchs, Rens van Huisstede, Maarten Veldkamp, Wilbert vd Belt en Teun Pleiter

Terug op het oude nest na een Hawai’s avontuur Jonas Bax en overgekomen van onze buren Aron Bastiaan

Dus er was een mooie uitdaging voor de Technische Staf om alle “poppetjes” weer op de juiste plaats te zetten.

Trainer Alex Fibbe (die het stokje dus overnam van Arjan), leider en grensrechter Gert vd Belt en leider Dennis van Velsen zijn deze uitdaging met volle overgave aangegaan.

Nu we zo’n 3 maanden onderweg zijn kunnen we met trots mededelen dat alle wedstrijden, zowel in de beker als in de competitie, met winst zijn afgesloten. Sommige makkelijk, sommige zeer gelijk opgaand, maar ook een enkele moeizaam met een achterstand in de rust die de 2e helft dan met strijd en veel passie moest worden recht gezet.

Nog 3 wedstrijden in de 1e competitie (tot aan de winterstop) te gaan. En wie weet........

Vandaag was de wedstrijd helaas afgelast, omdat de velden van Berkum niet bespeelbaar waren, maar JO-13 zou JO-13 niet zijn als ze dan niet gewoon met de hele groep om 9.15 uur het trainingsveld  betreden en ruim 1,5 uur lekker te keer gaan met het balletje.

Gerhard vd Belt van Het Heerder Fruithuis was dit ook opgevallen en trakteerde daarom de jongens nog op het trainingsveld op een gezonde fruitige .................

Oliebol !!! Onze dank hier nogmaals voor ....... top

Onze club in beeld

v.v. Heerde in cijfers

1912
Sinds
465
Leden
7
Seniorenteams
15
Jeugdteams
606
Likes
1295
Volgers