Nieuws

VV Heerde JO 15 - 2 doet het goed in de 3de Klasse.

maandag 09 april 2018
Inmiddels is het duidelijk dat VV Heerde JO 15 - 2, na de promotie, thuis hoort in de 3de Klasse. Na vier wedstijden staat de teller op 3 overwinningen, 1 verloren wedstrijd en een mooie plek, in de subtop, op de ranglijst. Bernd is een betrouwbare, voetballende keeper en is belangrijk voor het team. Bernd heeft het wel drukker gekregen in deze klasse, dat was ook de doelstelling. Onze voetballende verdediging met Iris, Wouter, Florian en Gert-Jan is heel degelijk en inmiddels ook op het middenveld te vinden (Wouter pakt zijn doelpunten mee). Het middenveld met Robel (Messi), Mark, Ahmed en Milan, hebben veel loopvermogen, winnen veelal de duels en brengen de spitsen goed in stelling. Voorin kunnen we rekenen op onze mooie voetballer Fares, de balvaste Jorn en onze Tom, altijd present en op de goede plek. Hopelijk sluiten Jannes en Marlon (trouw aanwezig bij de wedstrijden) snel weer aan en is Iris (geblesseerd aan haar enkel) snel terug in de basis. 
 
VV Heerde een mooie club, met voetballers die elkaar helpen en trainers die spelers uitwisselen hebben natuurlijk ook een belangrijke bijdrage geleverd. Het is een mooi voetbalseizoen.

Onze club in beeld

v.v. Heerde in cijfers

1912
Sinds
465
Leden
7
Seniorenteams
15
Jeugdteams
606
Likes
1295
Volgers