Nieuws

Indeling VV Heerde 2018/2019

vrijdag 13 juli 2018

De indeling voor het seizoen 2018-2019 is bekend. Net als de voorgaande twee jaren, is Heerde ingedeeld in Regio Noord. Raptim, Ruinerwold, Olyphia en VKW hebben plaats gemaakt voor FC Assen, Asser Boys, Dalfsen en Rolder Boys.

FC Assen en Rolder Boys zijn beiden afkomstig uit Noord 1F. FC Assen eindige op de 14e plek en degradeerde direct. Rolder Boys eindigde één plek hoger en moest vervolgens in de nacompetitie haar meerdere erkennen in Valthermond.

Asser Boys was vorige jaar actief in 2K Noord en eindigde op een 10e plek.

Dalfsen werd met 68 punten kampioen in 3C Noord en mag het daarom dit seizoen een stapje hogerop proberen. 

Volledige indeling:
SC Emmeloord
CVV Germanicus
VV Beilen
VV Zuidwolde
Rolder Boys
Asser Boys
SC Erica
FC Assen
VV Valthermond
SC Stadskanaal
VV Lemelerveld
SV Dedemsvaart
SV Dalfsen
VV Heerde

Onze club in beeld

v.v. Heerde in cijfers

1912
Sinds
465
Leden
7
Seniorenteams
15
Jeugdteams
606
Likes
1295
Volgers