Nieuws

Samenkomst commissies 'Activiteiten' & 'Communicatie'

dinsdag 06 november 2018

Gisteravond hebben de commissies 'Communicatie' en de commissie 'Activiteiten' gezamenlijk een overleg gehad om te brainstormen over de werkzaamheden en te kijken waar de twee commissies elkaar kunnen helpen en versterken. Hier zal de komende tijd dieper op in worden gegaan, om zodoende het maximale uit de activiteiten en de communicatie rondom de activiteiten te kunnen halen. 

Voor het komende seizoen is er een agenda met activiteiten opgesteld. Deze is hier te vinden. 

Voor beide commissies zijn er nog plaatsen vrij om het team te komen versterken. Voel je je hiervoor geroepen? Neem dan contact op met Henk Kanter of Gert Simens.

Onze club in beeld

v.v. Heerde in cijfers

1912
Sinds
465
Leden
7
Seniorenteams
15
Jeugdteams
606
Likes
1295
Volgers