Nieuws

VV Heerde huldigt Jongens onder 11

donderdag 24 januari 2019

De jonge voetballers van VV Heerde hebben ongeslagen de eerste competitie helft afgerond. Mooi voetbal, hard werken en veel plezier hebben geresulteerd vele overwinningen en een tweetal gelijke spelen. Eindresultaat gedeeld koploper in de competitie. Het team dat bestaat uit de spelers Jens, Dinand, Christiaan, Luke, Floris, Quinten, Stijn, Daley, Dylano en Hendrik is daarom gehuldigd. De trainers Gerben, Jan en Berend hebben het team in het zonnetje gezet met een medaille en een mooi aandenken. Met goede zin is de tweede competitie helft gestart tegen SEH, uitslag 5 -5. VV Heerde wenst spelers en trainers veel succes.

Onze club in beeld

v.v. Heerde in cijfers

1912
Sinds
465
Leden
7
Seniorenteams
15
Jeugdteams
606
Likes
1295
Volgers