Nieuws

Voorbeschouwing VV Heerde – Asser Boys

donderdag 31 januari 2019

Heerde heeft in 2019 de competitie hervat waarmee het in 2018 geëindigd was: winnen. In een eenzijdig duel werd nummer laatst Erica met 5-0 naar huis gestuurd. Dit betekende de 6e competitie-overwinning op rij en tevens heeft Heerde nog steeds een ongeslagen status in de 2e periode met 12 punten uit 4 wedstrijden. Nadat het complete speelprogramma van vorige week afgelast werd, mag Heerde dit weekend de zegereeks proberen voort te zetten tegen Asser Boys.       


Voor Asser Boys begon het nieuwe jaar met een teleurstelling. In Lemelerveld werd de huidige nummer 12 op een 7-0 nederlaag getrakteerd. Eerder dit seizoen eindigde het duel tussen Heerde en Asser Boys in een 1-4 overwinning voor de geel-zwarten. Kan Asser Boys voor eerherstel gaan of lukt het de mannen van Bardy Verhoef om wederom van Asser Boys te winnen en zodoende de 7e driepunter op rij te noteren?

De wedstrijd staat onder leiding van Dhr. N. Alberts. 

Balsponsoren:
Van Vemde Bouw
Spare Rib Express

Wedstrijdsponspor:
Calkhoven Amusement

Onze club in beeld

v.v. Heerde in cijfers

1912
Sinds
465
Leden
7
Seniorenteams
15
Jeugdteams
606
Likes
1295
Volgers