Nieuws

Pleisters en verbandmaterialen voor VV Heerde

donderdag 04 juli 2019

Voetbalvereniging Heerde en Apotheek Heerde hebben de onderlinge samenwerking met vier jaar verlengd, tot en met 2022. Daardoor vult de apotheek ook de komende jaren de inhoud van de verbandtrommels van de club aan met pleisters, gaasjes en verbandmaterialen. Michael Wolf, een van de kartrekkers van de businessclub van VV Heerde, en apotheker Ruud Timmerman zetten vorige week hun handtekening onder het sponsorcontract. Beiden zijn tevreden over de verbintenis en de vernieuwde afspraken. Timmerman: “VV Heerde is een club met een rijke historie en al meer dan honderd jaar een begrip in Heerde en omgeving. En nog steeds timmert de vereniging volop aan de weg. Met prachtige sportieve prestaties, onder meer van het eerste elftal dit seizoen. Maar ook op andere gebieden laat de club zich duidelijk zien getuige het onlangs verschenen VV Heerde magazine. Jong en oud voetbalt hier met veel plezier mede dankzij een grote groep trouwe en betrokken vrijwilligers. Daar lever ik als plaatselijke apotheker graag een bijdrage aan.’ Wolf is ook blij met de ondersteuning door Apotheek Heerde. ‘Gezondheid en veiligheid zijn belangrijke aandachtspunten bij VV Heerde. Dankzij de apotheek beschikken we al jaren over een door NOC*NSF goedgekeurde verbandkoffer die jaarlijks wordt aangevuld met kwalitatief hoogwaardige producten.’

Onze club in beeld

v.v. Heerde in cijfers

1912
Sinds
465
Leden
7
Seniorenteams
15
Jeugdteams
606
Likes
1295
Volgers