Nieuws

Sofia en Tim pupillen van de week bij Heerde - Drachten

maandag 25 november 2019

Afgelopen zondag waren Sofia Remmers en Tim Sontag pupillen van de week bij de wedstrijd Heerde – Drachten. De pupillen mochten de aftrap verzorgen en tijdens de wedstrijd plaats nemen in de dug-out. Dat ze het goede voorbeeld gaven, bleek wel uit de einduitslag bij Heerde – Drachten. Na een 2-0 ruststand stond er uiteindelijk een monsterscore van 10-3 op het scorebord.

Doelpuntenmakers aan Heerder zijde: Nick Wijenberg (5x), Daan Nijmeijer (2x), Stijn Rorije, Mike Bronsink, Davy Cornelissen 

Onderstaand de beelden van de opkomst en van de aftrap van Tim en Sofia:

Klik hier voor beelden van de aftrap

Klik hier voor beelden van de opkomst

Onze club in beeld

v.v. Heerde in cijfers

1912
Sinds
465
Leden
7
Seniorenteams
15
Jeugdteams
606
Likes
1295
Volgers