Programma

Programma van woensdag 23/10/2019

Vrouwen

Tijd
Thuis
Uit
20:00
Sparta Nijkerk VR3
Heerde VR1

Programma van zaterdag 26/10/2019

Pupillen

Tijd
Thuis
Uit
08:30
WVF JO13-5
Heerde JO13-1
11:00
Heerde MO13-1
CSV'28 MO13-2
09:30
Heerde JO12-1
WSV JO12-2
09:00
HTC JO9-2G
Heerde JO9-2M
08:45
EFC '58 JO8-1
Heerde JO8-1
11:00
Oene JO8-1G
Heerde JO8-2

Junioren

Tijd
Thuis
Uit
12:30
Heerde JO17-1
Epe JO17-2
09:15
's Heerenbroek JO15-1
Heerde JO15-1
11:00
Heerde MO15-1
SEH MO15-1
12:00
DSV '61 JO19-1
Heerde JO19-1

Senioren

Tijd
Thuis
Uit
14:30
Heerde 2
VEVO 2

Programma van zondag 27/10/2019

Senioren

Tijd
Thuis
Uit
14:00
VENO 1
Heerde 1
11:30
Heerde 2
Voorwaarts T 5
12:00
FC Jeugd 2
Heerde 3
10:30
Dalfsen VE1
Heerde VE1

Programma van dinsdag 29/10/2019

Junioren

Tijd
Thuis
Uit
19:00
Hulshorst JO15-1
Heerde JO15-1

Programma van zaterdag 02/11/2019

Pupillen

Tijd
Thuis
Uit
11:00
Heerde JO13-1
ZAC JO13-3G
10:00
Rohda Raalte MO13-1
Heerde MO13-1
09:00
Epe JO12-2G
Heerde JO12-1
13:30
WVF JO9-8M
Heerde JO9-1
08:30
Heerde JO8-1
asv Dronten JO8-2G
08:30
Heerde JO8-2
SVI JO8-4

Junioren

Tijd
Thuis
Uit
12:30
Dos Kampen JO17-2
Heerde JO17-1
11:00
Heerde JO15-1
Epe JO15-2
11:00
WVF MO15-1
Heerde MO15-1
15:00
SDOL JO19-1
Heerde JO19-1

Vrouwen

Tijd
Thuis
Uit
14:30
Heerde VR1
SDC Putten VR2

Senioren

Tijd
Thuis
Uit
14:30
SEH 4
Heerde 2

Programma van zondag 03/11/2019

Senioren

Tijd
Thuis
Uit
14:00
Heerde 1
Zuidwolde 1
10:00
Loenermark 2
Heerde 2
10:30
Heerde 3
WSV 3
10:00
Heerde VE1
KCVO VE1

Programma van zaterdag 09/11/2019

Pupillen

Tijd
Thuis
Uit
11:00
Heerde JO13-1
Hattem JO13-2G
12:00
SEH MO13-2
Heerde MO13-1
10:00
Robur et Velocitas JO12-4
Heerde JO12-1
10:20
Berkum JO9-5G
Heerde JO9-1
08:30
Heerde JO8-1
ESC JO8-1
08:30
Heerde JO8-2
Hattem JO8-2

Junioren

Tijd
Thuis
Uit
10:00
VSCO '61 MO15-1
Heerde MO15-1
14:30
Heerde JO19-1
Epe JO19-2

Vrouwen

Tijd
Thuis
Uit
12:00
VSCO '61 VR1
Heerde VR1

Senioren

Tijd
Thuis
Uit
14:30
Heerde 2
Noord Veluwe Boys 2

Programma van zondag 10/11/2019

Senioren

Tijd
Thuis
Uit
14:00
SC Emmeloord 1
Heerde 1
11:30
Heerde 2
Activia 2
10:00
Epe 3
Heerde 3
10:00
Noord Veluwe Boys VE1
Heerde VE1

Programma van zaterdag 16/11/2019

Pupillen

Tijd
Thuis
Uit
08:45
Nieuwleusen SV JO13-2
Heerde JO13-1
11:00
Heerde MO13-1
SC Genemuiden MO13-3
09:30
Heerde JO12-1
Sportclub Deventer JO12-2
09:00
Oene JO9-2G
Heerde JO9-2M
08:30
CSV'28 JO8-5
Heerde JO8-1
08:45
Nunspeet JO8-3
Heerde JO8-2

Junioren

Tijd
Thuis
Uit
12:30
Heerde JO17-1
IJVV JO17-2
12:15
Berkum JO15-2
Heerde JO15-1
11:00
Heerde MO15-1
Oene MO15-1
14:30
Heerde JO19-1
CSV'28 JO19-2

Senioren

Tijd
Thuis
Uit
12:00
VSCO '61 9
Heerde 2

Vrouwen

Tijd
Thuis
Uit
14:30
Heerde VR1
FC Horst VR1

Programma van zondag 17/11/2019

Senioren

Tijd
Thuis
Uit
10:00
WWNA 2
Heerde 2
10:30
Heerde 3
SV Vaassen 2

Programma van zaterdag 23/11/2019

Pupillen

Tijd
Thuis
Uit
10:30
SJO FC Dalfsen JO13-2
Heerde JO13-1
11:00
Heerde MO13-1
VENO MO13-1
09:30
Heerde JO12-1
Wijhe '92 JO12-1
11:15
Heino JO9-4
Heerde JO9-2M
08:30
Heerde JO8-1
asv Dronten JO8-3G
10:30
VSW JO8-1
Heerde JO8-2

Junioren

Tijd
Thuis
Uit
11:30
Reaal Dronten JO17-1
Heerde JO17-1
12:15
Heerde JO15-1
SJO JCO JO15-4G
11:00
Heerde MO15-1
ESC MO15-1
14:30
Heerde JO19-1
SVI JO19-4

Senioren

Tijd
Thuis
Uit
11:50
WVF 7
Heerde 2

Vrouwen

Tijd
Thuis
Uit
14:30
Heerde VR1
asv Dronten VR2

Programma van zondag 24/11/2019

Senioren

Tijd
Thuis
Uit
14:00
Heerde 1
Drachten 1
11:30
Heerde 2
Schalkhaar 4
11:30
Heerde 3
V en L 2
09:30
Heerde VE1
Reaal Dronten VE1

Programma van zaterdag 30/11/2019

Pupillen

Tijd
Thuis
Uit
09:00
SJO FC Dalfsen MO13-1
Heerde MO13-1
08:30
ZAC JO9-5
Heerde JO9-1
08:30
Hatto Heim JO8-4
Heerde JO8-1
08:30
Heerde JO8-2
ESC JO8-2

 

Onze club in beeld

v.v. Heerde in cijfers

1912
Sinds
465
Leden
7
Seniorenteams
15
Jeugdteams
606
Likes
1295
Volgers