• Sportpark vv Heerde blijft tot 6 april dicht

    13 mrt 2020
  • Als gevolg van de nieuwe maatregelen om de verspreiding van het coronavirus tegen te gaan, heeft de KNVB besloten al het voetbal in Nederland tot en met 6 april af te gelasten. Dat betekent dat alle wedstrijden in het betaald en het amateurvoetbal tot nader order zijn uitgesteld.

    Het bestuur van vv Heerde is donderdagavond bij elkaar gekomen en heeft verder besloten, in overleg met andere partijen, om het advies van de voetbalbond over te nemen. Dat betekent dat het sportpark tot 6 april voor alle activiteiten is afgesloten. Dus ook voor trainingen, activiteiten of bijvoorbeeld een bezoek aan de kantine. We hebben deze maatregel genomen om groepsactiviteiten te vermijden.

    Het advies kan natuurlijk aangepast worden, in dat geval zal dit besluit door het bestuur worden heroverwogen. We rekenen op ieders respect en begrip de komende weken!

    Bestuur vv Heerde